דיקור סיני: עוזר מאוד לחולים באלצהיימר להתמודד עם המחלה!

דיקור סיני לטיפול באלצהיימרבגישת הרפואה הסינית, כשהצ'י לקוי, הוא גורם להתכווצות המוח, צלצולים באוזניים ראייה מטושטשת ועוד. תסמינים אלו מתארים את מחלת האלצהיימר. המוח, בגישה זו, נקרא אוקיינוס של מח. מטפל ברפואה סינית, העוסק בטיפול באלצהיימר, מטפל בחולשת הכליות, האחראיות על ייצור מח.

כאשר הן חלשות, נובע המצב מהצטמקות מסת המוח, וכך מאובחנת מחלת אלצהיימר. הטיפול בדיקור למחלה זו זהה כמעט בדיוק לטיפול באפילפסיה ובמחלת פרקינסון.

אלצהיימר נגרם באמצעות התכווצות אוקיינוס המח. הטחול והאנרגיה בכליות נחלשים, היין בכליות נחלש, הריר בדם עלול לחסום את פתחי הלב וגורם לאיבוד ההכרה תוך קיפאון בכלי הדם והקטנת אספקת הדם והצ'י למוח.

לכן, תסמיני אלצהיימר הנובעים מהידרדרות זו הם הפחתה בתהליכים אינטלקטואליים, איבוד חוש הכיוון של המטופלים; שכחת העבר ואנשים מוכרים; שכחת שם אובייקטים מסויימים והשימוש בהם; חוסר יכולת לקרוא וחוסר עניין בטלויזיה.

עקרונות הטיפול בדיקור לאלצהיימר

עקרונות הדיקור הסיני, שהוא חלק מרפואה משלימה, הם להבריא תחילה את התחול כדי למנוע ייצור ריר והגדלת נפח הצ'י. בהמשך יש להגביר את האנרגיה לכבד ולכליות על מנת לקבל צ'י ודם למח. הטיפול נועד לשקם את זרימת הצ'י והדם על מנת לפתוח את הפתחים ולשחזר את ההכרה.

טיפולי דיקור לאלצהיימר מתבצעים תחת או סביב הטבור, אך הטיפול עובד באופן הטוב ביותר אם המטופל אינו מבוגר מידי ואינו סובל מבעיות אוזניים ועיניים. אזור הטבור הוא אזור החיים, מקור הצ'י.

הטיפול באזור זה משפר את אנרגיית כוח החיים הטרום לידתית ומגדיל את מח המוח. זה כאילו יש שני מתגים לגישה לאנרגיה זו, אחד באזור הטבור והאחר בחלק העליון של הראש.

מהלך הטיפול בדיקור לאלצהיימר

שלוש מחטים דקות מאוד מוחדרות בעומק של חמישה סנטימטרים מתחת לטבור. המחטים מימין ומשמאל מוחדרות למרידיאן הכליות כאשר המחת שנותרת מוחדרת על קו האמצע.

המחטים מוחדרות בזווית של 45 מעלות, עד שהמטפל פשוט בקושי מרגיש את קצה המחט הנוגעת ברצועה שנמצאת מתחת לטבור. בהמשך המחטים ניגשות לאנרגיית היאנג החזקה המאוחסנת בטבור וגורמות לאנרגיה לנוע כלפי מעלה.

המטופלים מקבלים בבוקר צמחי מרפא המעלים את צ'י היאנג למוח במשך שעות היום, ובערב הם מקבלים טיפולי צמחים, להגדלת היין הקשור למח ולדם, לכליות ולכבד.

טיפולי הדיקור צריכים להיות מלווים תמיד בצמחי מרפא על מנת לפתוח את החסימות, אזורי הקיפאון ולגרום לזרימה.

ביצוע תעופת צ'י

פעולה זו היא אחת מטכניקות הדיקור המשמעותיות ביותר, המובילה לאיזון הצ'י והיינג. מטפלים משתמשים בשיטה זו כהשלמת הטיפול בדיקור לאלצהיימר. כאשר הטיפול מושלם והצ'י והיינג מאוזנים והרמוניים, הריפוי, או לפחות השיפור בחומרת התסמינים, מתרחש באופן טבעי, היות והצ'י מאוזן והרמוני ומנרמל את אזורי הצ'י הרע. לאחר הטיפול, המטופל קובע לעיתים קרובות כי גופו מרגיש קל יותר.

טיפול זה מתבצע תמיד בישיבה ולעולם לא בשכיבה. מחט אחת מוחדרת בנקודה נבחרת שחייבת להיות עמוקה על מנת שתשפיע על השרירים מבלי לגרום לכאב.

מרידיאן המעי נבחר לעיתים קרובות כנקודת דיקור והמחט מוחדרת בעומק של עשרה מילימטרים. יחד עם זאת, המטפל יכול לבחור כל נקודה על המרידיאנים, כל עוד הצ'י תקין והדם זורם במרידיאן.

ערוצי יאנג מינימאלים מהווים אף הם בחירה טובה. ההיבט החשוב ביותר הוא כי בתחילת הטיפול, כאשר מטפל מחדיר את המחט, עליו להיות בטוח שהוא מקבל את הצ'י.

הסדרת הצ'י במרידיאן

באמצעות החדרת המחט, יש לגשת לשכבת המרידיאן שבה הצ'י זורם כלפי מעלה לכתפיים. המטופל מעיד כי הוא מרגיש את תחושת הצ'י זורם במורד אצבעותיו. זה אומר שהמחט הוחדרה באופן נכון ועכשיו הצ'י חייב להיות מושפע מהתערבות הטיפול ולשנות את כיוונו.

לימוד כיוון זרימת הצ'י משפיע על החלפת כיוון המחט. סיבוב המחט נגד כיוון השעון גורם לצ'י לזרום כלפי מטה, בעוד שסיבוב כהמחת בכיוון השעון גורם לצ'י לזרום כלפי מעלה. פיתול המחט והחדרתה בעומק הנכון גורם להתמקדות הצ'י.

הטיפול בדיקור לאלצהיימר, מסדיר את פעולת המיינד המשובש ומשפר את תסמיני השכחה, הכעס, השיטוט וסערת הרגשות. זוהי גישת טיפול טבעית, נטולת כאבים, בטוחה וללא תופעות לוואי.

  קבלו יעוץ אובייקטיבי בחינם בנושא מעבר לדיור מוגן

  לייעוץ טלפוני חינם התקשרו

  077-7715476

  או מלאו את הפרטים:

  הרשמה מאובטחת. פרטיך נקלטים ליצירת קשר תוך כדי שמירה על פרטיותך.

  חייגו עכשיו צרו קשר